Podmínky pronájmu - chalupa Berounsko - Měňany - střední Čechy

Spolehlivé a profesionální služby

V okamžiku, kdy si pomocí e-mailu provedete nezávaznou poptávku domu pro svou dovolenou, bude prověřena volná kapacita a následně Vám dům zarezervujeme a zašleme potvrzení. POTVRZENÍ REZERVACE - SMLOUVA O PRONÁJMU:

Potvrzení rezervace je závazné pro obě strany. Nejpozději do 2 pracovních dnů od obdržení objednávky bude klientovi zasláno potvrzení rezervace. Převzetím potvrzení rezervace a platbou zálohy klient potvrzuje platnost dohody a v tomto případě není vyžadován podpis klienta na dokumentu.

KONTROLA SPRÁVNOSTI SMLOUVY O PRONÁJMU:

Po obdržení potvrzení je klient povinnen zkontrolovat správnost veškerých údajů, hlavně číslo pronajímaného domu a období pronájmu.

PLATBA:

Platba probíhá ve dvou fázích. 1. část platby musí být uhrazena nejpozději do 3 dnů od odeslání smlouvy. 2. část platby (doplatek) musí uhrazena nejpozději 4 týdny před začátkem domy pronájmu. Pokud si klient objedná dům v době kratší než 4 týdny do nástupu, je celá platba splatná okamžitě. Přesná doba splatnosti bude vždy uvedena v konkrétní smlouvě o pronájmu. V případě nedodržení těchto podmínek si vyhrazujeme právo na okamžité zrušení platnosti smlouvy o pronájmu bez náhrady.

DEPOZIT:

Depozit je Kč 3.000,-- na dům a týden. V případě období pronájmu v období Vánoc a Nového roku se výše depozitu zvyšuje na Kč 5.000,--. Pronajímatel si vyhrazuje právo využít depozitu pro vyučtování případných škod na zařízení domu, nedoplatku elektřiny apod. Depozit bude vrácen klientovi bankovním převodem do 5 dnů po ukončení pobytu.

STORNO OBJEDNÁVKY:
 

V případě zrušení pronájmu do 35 dnů před příjezdem je storno poplatek 50 % z ceny pobytu. V případě zrušení pobytu méně než 35 dní před příjezdem je stornopoplatek 100 % z ceny pobytu.

 

KLÍČE:

Klíče k domu Vám budou předány při příjezdu na místo majitelem nebo osobou pověřenou majitelem.

 

PŘÍJEZD A ODJEZD:

Příjezd v nástupní den je možný po 16:00 hodině. V den odjezdu je nutné dům opustit do 10:00 hod dopoledne.

 

FORCE MAJEURE:

V případě nepředvídatelných a neočekávaných situací (např. války, požárů v oblasti, přírodní katastrofy apod.) má pronajímatel právo vypovědět smlouvu o pronájmu bez předchozího varování.

 

KONEČNÝ ÚKLID: 

Konečný úklid domu je v ceně. Kuchyňský kout uklízí vždy klient. V případě neuklizení kuchyňského koutu nebo venkovního grilu a ohniště se strhává 250,- Kč z depozitu.

 

SPOTŘEBA ENERGIÍ:

Pokud není ve smlouvě o pronájmu uvedeno jinak, jsou všechny domy vytápěné elektřinou. Spotřeba elektřiny a dřeva do krbových kamnech není zahrnuta v ceně za pronájem. V současnosti stojí 1kWh  7.- Kč. NEZAPOMEŇTE proto při příjezdu a odjezdu zaznamenat počáteční stav elektrických hodin. Platba za spotřebované energie proběhne při odjezdu při předávání klíčů.

 

REKLAMACE:

V průběhu pronájmu je klient odpovědný za dům a veškerý inventář. Pokud nastanou nějaké škody na majetku, je klient povinnen neprodleně tuto skutečnost oznámit majiteli. Případné reklamace ze strany klienta musí být uplatněny nejpozději v den nástupu do domu.

 

POJIŠTĚNÍ DOMU:

Dům a jeho inventář jsou pojištěny proti požáru. Pojištění osob a osobního majetku se na klienty nevztahuje.
 

KUCHYNĚ:

Kuchyně v našich prázdninových domu je vybavena podle "mezinárodních standardů prázdninových domů" a pokud není uvedeno jinak, je součátí obývacího pokoje. Ve vybavení kuchyně je dostatek talířů, příborů, hrnců, pánví atd. pro přípravu jídel.

 

DOMÁCÍ ZVÍŘATA:

Pobyt domácích zvířat není v domech povolen. Pokud klient poruší tento zákaz, má majitel právo okamžitě a bez náhrady ukončit pobyt klienta. Navíc klient bude hradit zvláštní úklid domu.

 

INVENTÁŘ:

Dům je vybaven vším potřebným pro strávení příjemné dovolené (nádobí, sklenice, atd... v dostatečném množství). Povlečení, osoušky a ručníky jsou v ceně pobytu. Pro první dny jsou k dispozici tablety do myčky, toaletní papír, jar a houbička.
Domy jsou připojeny na ekologickou čistírnu odpadních vod, proto prosím nevylévejte do odpadu či WC žádné chemické látky.

 

UPOZORNĚNÍ K POBYTU

Neposkytujeme pronájem domů za účelem jakýchkoliv oslav (rodiných, jubilejních.... ) a není možné ubytování mládežnických skupin. V případě nedodržení těchto podmínek ubytovaní je to důvod k okamžitému ukončení pobytu.

Při ubytování osob nad kapacitu objektu bez souhlasu majitele může být okamžitě ukončen pobyt.

V případě rušení nočního klidu a následné stížnosti sousedů klienti souhlasí s předáním svého telefonního čísla a jména stěžujícímu si sousedovi k dořešení a uklidnění nastálé situace.

Domy jsou nekuřácké.

Děkuji Vám za pochopení.

Rostislav Musil - majitel


 

facebook tel.: +420 777 754 756
musil@asap-dovolena.cz


 

ASAP dovolená | Autograph | redakční systém AdminPro | SPRÁVA WEBU